Firma

Palubky - NOPE-logo
home firma NOPE - Kontakt Doprava zboží Palubky-Akce a slevy

 
rakve
palubky
zahradní domky
 
 

Firma Ing. Jiří Novotný - NOPE byla založena v roce 1992. Postupem času se firma rozrostla až do současné podoby, kdy se snažíme sítí vlastních a smluvních prodejen pokrýt stále větší území a tím být blíže našim zákazníkum.


Našim cílem je nabídnout zákazníkum zboží standardní kvality, avšak za velmi příznivé ceny. Zvláště pak profily palubek tl. 14 , 16 a 19 mm jsou za velice příznivé ceny. Ve spojení s pravidelnými odběry a množstevními slevami se tak zákazník dostává k cenám , které u konkurence jen těžko nachází.


Právě tato filozofie přináší naší firmě úspěch, který je patrný zejména meziročním růstem objemu prodaných palubek a rostoucím počtem spokojených zákazníků.


S výrobou rakví se firma začala zabývat hned v počátcích svého působení na trhu. Byl to vlastně původní podnikatelský záměr. Koupí truhlárny ve Strakách u Nymburka se začalo s truhlářskou výrobou. Z počáteční produkce, která se dala počítat na desítky rakví měsíčne se výroba neustále rozširovala a modernizovala a to zejména díky neustále se zvyšující poptávce. V současné době se produkce soustředˇuje zejména na trhy v Německu. Vývoz činí 80% výroby rakví , která se během několika let zvýšila na současných 2200 rakví za měsíc.

©2003 NOPE Kozinova 57/2 Praha 10, 102 00, Tel: +420 2 717.50.557   Fax:+420 2 717.50.637